MENU
ANDIW UBEZPIECZENIA
ANDIW UBEZPIECZENIA
znajdziesz nas także
w mediach społecznościowych
FACEBOOK
ANDIW

O nas

ANDIW Sp. z o.o. to firma zajmująca się doradztwem finansowo – ubezpieczeniowym.

Od 1994 roku współtworzymy polski rynek usług finansowo-ubezpieczeniowych. Z naszych usług skorzystało już ponad 200 tys. klientów. Zajmujemy się planowaniem finansów osobistych, szeroko pojętym doradztwem w dziedzinie ubezpieczeń na życie, majątkowych, funduszy inwestycyjnych i zabezpieczeń emerytalnych

Zapewniamy kompleksową obsługę zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych.Pomagamy wszystkim, którzy chcą zabezpieczyć siebie i swoich najbliższych przed negatywnymi skutkami zdarzeń losowych oraz efektywnie inwestować posiadane środki finansowe. Jesteśmy przekonani, że dzięki bogatej ofercie, jaką dysponujemy, oraz fachowej wiedzy naszych doradców, potwierdzonej min przez Europejską Akademię Planowania Finansowego, każdy będzie mógł otrzymać rozwiązanie najlepiej odpowiadające jego potrzebom i wymaganiom.

NASZA MISJA:

Pomagamy Rodzinom utrzymać spokój zarówno w tych najlepszych jak i najgorszych chwilach, a Przedsiębiorcom zachować ciągłość biznesu w każdej sytuacji,ponieważ wierzymy, że nasze działanie zmieni i podniesie Ich jakość życia.

Andiw Ubezpieczenia
23 lata DOŚWIADCZENIA
NA RYNKU UBEZPIECZEŃ
38 TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH
W JEDNYM MIEJSCU
200 tyś. LICZBA OBSŁUGIWANYCH
KLIENTÓW
300 AKTYWNYCH
WSPÓŁPRACOWNIKÓW