Współpraca

Jeśli lubisz handel i kochasz ludzi zapraszamy do lektury…

Ubezpieczenia to potężna dziedzina gospodarki. Mówi się, że to biznes na lata. Ubezpieczenia były, są i będą. Zmieniają się tylko warunki, ceny, rodzaj, ale sama branża trwa.

Dla nas praca Agenta ubezpieczeniowego to powołanie i zawód, dający nieprzeciętną wiedzę o funkcjonowaniu rynków finansowych, prawa, podatków czy rynku nieruchomości.

Praca Agenta ubezpieczeniowego to także styl życia i komfort wyboru.

Wielu z nas na początku traktowało ten biznes jako dodatkowy dochód, do czasu, kiedy okazywało się, że dodatkowe zarobki przewyższają wynagrodzenie z pracy podstawowej.

Przez bogaty program szkoleniowy, pokazujemy nie tylko jak zostać agentem ubezpieczeniowym, ale ekspertem w dziedzinie szeroko rozumianych finansów Wśród tysięcy produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych dostępnych w naszej ofercie każdy z Naszych współpracowników może wybrać te które będzie sprzedawał. Dlatego też w sieci posiadamy doradców, którzy sprzedają wyłącznie fundusze inwestycyjne, złoto bądź ubezpieczenia na życie, majątkowe, a nawet wyłącznie Nasze autorskie grupy otwarte.Jednakże największe sukcesy odnoszą ci, którzy są w stanie doradzać w pełnej gamie produktów. Każdy z naszych współpracowników jest rejestrowany w Towarzystwach Ubezpieczeń jako Osoba Fizyczna Wykonująca Czynności Agencyjne (OFWCA), co sprawia, że mając w mając ofertę wielu ubezpieczycieli nie jest zobowiązany do zawarcia ubezpieczenia OC multiagenta ubezpieczeniowego.

Oferujemy współpracę w oparciu umowę o współpracy (działalność gospodarcza),oraz o umowę zlecenie. Zapraszamy zarówno doświadczonych agentów, którzy chcą oferować więcej niż tanie oc, jak i osoby, które do podstaw chcą się nauczyć zawodu.

Wsłuchiwanie się przez lata w potrzeby rynku pozwoliło Nam na wypracowanie różnorodnych form kooperacji. Przeważająca większość Naszych doradców promuje się pod marką Andiw i korzysta z Naszych autorskich narzędzi sprzedażowych. Ta swoista franczyza w ubezpieczeniach przynosi na ogół najlepsze efekty. Nasze produktu dostarczamy także multiagencjom które chcą poszerzyć ofertę zachowując w pełni swoją tożsamość. Umożliwiamy też współpracę, jako partner czyli osoba, polecająca usługi firmy potencjalnym klientom.

„Praca Agenta ubezpieczeniowego to praca dla wybranych, ale jeśli to lubi i Twój talent pasuje do tej roli, Twoje możliwości są nieograniczone.”

Zostań agentem ubezpieczeniowym

Wymaganie, jakie kierujemy do naszych współpracowników
– Zaangażowanie
– Wykształcenie min. średnie
– Niekaralność
– Akceptacja nienormowanego czasu pracy i prowizyjnego wynagrodzenia
– Przedsiębiorcze podeście do kariery
– Łatwość nawiązywania kontaktów
– Zainteresowanie rynkiem finansowym
– Gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności

Najważniejsze atuty współpracy z ANDIW

– Doświadczenie od 1994-go roku,
– Współpraca z ponad 38 instytucjami finansowymi,
– Brak limitów sprzedażowych,
– Pomoc merytoryczna opiekuna sprzedaży,
– System informatyczny zarządzania portfelem klientów,
– Możliwość budowania stabilnego i pasywnego dochodu,
– Autorskie programy ubezpieczeniowe,
– Przyjazna i partnerska atmosfera,

Wywiad z Dyrektorem Generalnym w Gazecie Ubezpieczeniowej (Gazeta Ubezpieczeniowa Nr 20 (944) 16-22 maja 2017)

IDEA:

Nie działamy jak agregator. Wierzymy, że współpraca w dziedzinie ubezpieczeń i inwestycji, to nie tylko dostarczanie loginów, ulotek, OWU, ale także, a nawet przede wszystkim dzielenie się wiedzą, doświadczeniem, wzajemna motywacja.Osoby początkujące (Agenci Współpracujący) otrzymują wsparcie Mentora, który przygotowuje ich do zawodu dzieląc się swoim praktycznym i merytorycznym doświadczeniem. Mentor uczy jak rozpocząć współpracę, jak odnaleźć klientów docelowych, jak pracować mądrze, zamiast ciężko, aby po latach mieć portfel stałych i usatysfakcjonowanych klientów. Rozwijając swój portfel m.in. poprzez dołączenie do Klubu „500”, zdobywając nieuświadomione kompetencje, stajesz się Agentem. To lata, w których uczysz się wszystkiego stając się Profesjonalnym Doradcą albo Kierownikiem Agencji.Osoby z doświadczeniem w branży mogą oczywiście tą drogę skrócić.

„Mamy plan i wiemy, że wszystko się powiedzie.”

UWAGA! Jeśli wydaje Ci się, że praca Agenta ubezpieczeniowego to „prosty i lekki kawałek chleba”, PRZESTRZEGAMY, to nie jest biznes „w pudełku”, tutaj trzeba się zaangażować wyjść poza strefę komfortu.

Osoby zainteresowanie podjęciem współpracy prosimy i wysyłanie CV i Listu Motywacyjnego na adres wspolpraca@andiw.pl franczyzaubezpieczenia@andiw.pl partnerubezpieczenia@andiw.pl ubezpieczeniawspolpraca@andiw.pl multiagencjawspolpraca@andiw.pl z zamieszczoną w aplikacji następująca klauzulą:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)