Oferta

Ubezpieczenia
Chyba nikt nie wątpi w to, że ryzyko jest nieodłącznym elementem naszego życia. Możemy je czasami ograniczać, ale nigdy nie jesteśmy wstanie całkowicie go wyeliminować. Jednakże istnieją narzędzia pozwalające zniwelować finansowe następstwa niepożądanych zdarzeń – są to ubezpieczenia. Dzięki nim możemy z optymizmem i poczuciem odpowiedzialności oczekiwać dnia jutrzejszego. Kupno polisy ubezpieczeniowej to rozwiązanie dla wszystkich, którzy uważają, że przyszłość jest zbyt ważna, aby o jej kształcie mógł decydować przypadek. Produkty ubezpieczeniowe poza funkcją ochroną, mogą służyć wielu różnorodnym celom: od optymalizacji kosztów, po płynne rozporządzanie majątkiem. Osoby narzekające na zbyt wysokie obciążenia podatkowe i nieprzyjazne prawo, mogą przekonać się jak wiele przywilejów prawno-podatkowych daje polisa. Często ubezpieczenie na życie stanowi niezbędny element planowania spadkowego i sukcesji w przedsiębiorstwach.
Współpraca rozpoczyna się od badania potrzeb i oczekiwań. Multiagencja Ubezpieczeniowa ANDIW, to firma której doradcy wnikliwe analizują sytuacje życiową każdego klienta, uświadamiają jakiej ochrony potrzebuje i jakie dodatkowe korzyści może uzyskać zawierając umowę ubezpieczenia, a także pomagają wybrać optymalne rozwiązania z setek oferowanych na rynku. Często dopiero po audycie klienci dowiadują się, że posiadają jedynie najmniej istotne ubezpieczenie komunikacyjne. Jako firma ekspercka przełamujmy mity, że tanie ubezpieczenie to najlepsze rozwiązanie oraz, że obowiązkowe ubezpieczenie OC to podatek drogowy. Naszą specjalizacją są ubezpieczenia na życie, a w szczególności tzw. grupy otwarte łączące w sobie zalety ubezpieczenia grupowego i polisy indywidualnej. Niezależnie czy potrzebujesz protego ubezpieczenia (domu/mieszkania, firmy, na życie czy dla dziecka, NW, pod kredyt ) czy produktu korporacyjnego ( ubezpieczenie zysku BI, ubezpieczenie wspólnot mieszkaniowych, cargo, budowlano-montażowe CAR/EAR, ubezpieczenie zarządu ) skontaktuj się z agentami firmy ANDIW działającymi na terenie całego kraj, placówką franczyzową lub z Biurem Głównym (Legnica, Piastowska 2/1a).

Emerytury
Emerytura w powszechnym mniemaniu to okres tak odległy, że jego nastanie jest wręcz niewiarygodne. Jednakże emerytura to statystyczne rzecz ujmując to ponad 20 lat życia. Warto już teraz uświadomić sobie fakt, że świadczenia z ZUS i OFE stanowić będzie około 30 % ostatniego wynagrodzenia beneficjanta. Ten stan, rzeczy można zmienić tylko i wyłącznie przez własną zapobiegliwość. Sposobów jest wiele. Jednym z najciekawszych rozwiązań jest ubezpieczenie zapewniające dożywotnią emeryturą w gwarantowanej wysokości. Warto rozważyć także programy zapewniające ulgi podatkowe czyli Indywidualne Konto Emerytalne (IKE) oraz Indywidualne Konto Emerytalne Zabezpieczenia Emerytalnego IKZE.

Oszczędzający w IKZE może zyskać nie tylko na inwestycji w ramach konta, ale także na odliczeniu wpłaty od podstawy opodatkowania w PIT. W samym roku 2017 z tego tytułu można zyskać aż 1636,99 zł. Kolejnym atutem IKZE jest brak podatku od zysków kapitałowych (podatku Belki). Warto podkreślić, iż w razie śmierci oszczędzającego środki zgromadzone na IKZE zostają przekazane wskazanym przez niego osobom bez pomniejszania o podatek od spadków i darowizn. Oszczędności z IKZE nie muszą być spożytkowane wyłącznie jako zabezpieczenie emerytalne – pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel i wycofać w każdej chwili. Dlatego, też doradcy ANDIW Ubezpieczenia Emerytury Inwestycje (Legnica) polecają Indywidualne Konta Zabezpieczenia Emerytalnego jako produkt optymalizacji podatkowej.

Inwestycje
Z pewnością wielokrotnie słyszałeś o tym, że bogaci stają się jeszcze bogatsi a biedni jeszcze biedniejsi. A czy kiedykolwiek zastawiałeś się, dlaczego tak się dzieje? Aktywność, która różni obie grupy to inwestowanie. Według podręczników ekonomi inwestowanie to wyrzeczenie się obecnych, pewnych korzyści na rzecz niepewnych korzyści w przyszłości. My – ANDIW Ubezpieczenia Emerytury Inwestycje (Legnica) to słowo rozumiemy nieco inaczej. Dla nas to słowo oznacza szanse na zarabianie na własnych pieniądzach. Każdy z nas ma cele, których realizacja wymaga środków finansowych jak na przykład godna emerytura, wykształcenie dzieci, budowa domu. Czy nie uważasz, że na ich realizację powinieneś pracować nie tylko Ty, ale także Twoje pieniądze?

Doradcy ANDIW wskazują rozwiązania pozwalające skutecznie pomnażać majątek, dopasowane do horyzontu inwestycyjnego i akceptowanego przez klienta poziomu ryzyka. Jednym z nich są otwarte i zamknięte fundusze inwestycyjne. Coraz większą rolę w portfelach odgrywają inwestycje alternatywne w złoto oraz inne metale szlachetne oraz whisky. Zachowawczy inwestorzy, decydują się najczęściej na programy z gwarantowanym zyskiem. Sprawdź jak w oparciu o indywidualnie skonstruowany plan możesz osiągnąć to, o czym wcześniej mogłeś tylko marzyć. Przekonaj się, że doradca ANDIW to nie tylko agent ubezpieczeniowy, ale przewodnik po świecie finansów.