Franczyza ubezpieczenia

Poszukujesz pomysłu na biznesu? Zachęcamy do otworzenia własnej agencji ubezpieczeniowej i współpracy z Andiw na podstawie umowy franczyzowej. Franczyza polega na korzystaniu z marki oraz wzorca empirycznego franczyzodawcy. Wykorzystanie tych obu elementów daje czterokrotnie większe szanse na szybkie stworzenie od zera dochodowego biznesu w tak konkurencyjnej branży jak pośrednictwo ubezpieczeniowe.

Multiagencja Andiw działa na terenie całego kraju od 1994 roku, co sprawia, że marka jest rozpoznawalna. Współpraca z Andiw pozwala na skorzystanie z wiedzy i doświadczenia ekspertów firmy oraz autorskich narzędzi sprzedażowych. Know-how przekazujemy w trakcie organizowanych regularnych szkoleń oraz indywidualnych konsultacji. Służymy wsparciem merytorycznym w zakresie niemal wszystkich produktów ubezpieczeniowych zarówno dla klientów indywidualnych (np. ubezpieczenie na życie, polisa mieszkaniowa) jak przedsiębiorstw (ubezpieczenie OC zarządu czy ubezpieczenia pracowników)

Jedyną z istotniejszych pomocy sprzedażowych jest segregator MOJE UBEZPIECZENIA, pozwalający uporządkować wszystkie polisy oraz przeprowadzić audyt ubezpieczeniowy. Franczyzobiorcom udostępniamy nasz autorski program do zarządzania bazą klientów online oraz portal AndiwNet gromadzący materiały dostarczane przez 38 współpracujących z nami Towarzystwa Ubezpieczeniowe oraz nasze własne opracowania. By dowiedzieć się więcej obejrzyj film https://www.youtube.com/watch?v=qSOO1fKWZiI (7 min)

Franczyza ANDIW Ubezpieczenia, Emerytury, Inwestycje to propozycja dla wszystkich, którzy chcą budować biznes oparty o wypracowany przez 23 lata model, którego skuteczność potwierdzają setki doradców i klientów. Nie musisz ponosić opłaty franczyzowej za przystąpienie do sieci ani abonamentowej. Spytaj się jak otworzyć w Twoim mieście placówkę franczyzową ANDIW Ubezpieczenia Emerytury Inwestycje. Wyróżnij się mądrze wśród tysięcy agentów.

ANDIW Sp.z o.o.
Ubezpieczenia Emerytury Inwestycje
ul. Piastowska 2/1a
59-220 Legnica
wspolpracaubezpieczenia@andiw.pl
604 531 137
www.andiw.pl