Współpraca multiagencje

Multiagencja ubezpieczeniowa to podmiot działający na podstawie zezwolenia KNF, reprezentujący więcej niż jednego ubezpieczyciela. Multiagencje ubezpieczeniowe stają się coraz bardziej popularne, gdyż umożliwiają klientom zapoznanie się w jednym miejscu z ofertą różnych Towarzystw. Przewidujemy, że wraz z wzrostem świadomości klientów oraz rozbudową palety produktowej ten segment będzie rozwijał się jeszcze dynamiczniej.

Jeśli chcesz zaistnieć na tym perspektywicznym, acz bardzo konkurencyjnym rynku zapraszamy do współpracy z multiagencją Andiw Spółka z o.o.

Współpraca z multiagencją – dlaczego warto

 

Kooperacja z multiagentem do także szereg korzyści dla współpracownika. Zgodnie z przepisami prawa spółka ANDIW jest multiagentem, a jej doradcy figurują w rejestrze KNF jako Osoby Fizyczne Wykonujące Czynności Agencyjne(w skrócie OFWCA), co sprawia, że ci ostatni nie są zobowiązani do zawarcia ubezpieczenia OC multiagenta, gdyż są chroni w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadanej przez Andiw. Ponadto duża multiagencja będąca strategicznym partnerem dla towarzystw jest w stanie zaproponować korzystniejsze warunki finansowe niż jest w stanie uzyskać pojedynczy agent. Kolejną atutem współpracy z dystrybutorem jest jedno rozliczenie prowizyjne obejmujące wszystkie Towarzystwa.

Dlaczego my?

 

Od 1994 pomagamy w wyborze najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej. Naszym współpracownikom zapewniamy dostęp do setek produktów dostarczanych przez blisko 40 instytucji finansowych w tym kilku autorskich programów dostępnych wyłącznie w naszej sieci. Współpracujemy z prawie wszystkimi większymi zakładami ubezpieczeń w Polsce. Do partnerów biznesowych firmy należy miedzy innymi PZU, Warta, Ergo Hestia, Prudential, AXA, MetLife, Uniqa i wiele innych. Centrala firmy mieści się w Legnicy w województwie dolnośląskim, a przedstawiciele i franczyzobiorcy działają na terenie całego kraju. Jako jeden z nielicznych pośredników posiadamy ofertę zarówno ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych jak i ubezpieczeń na życie oraz programów inwestycyjnych (metale szlachetne, whiskey, wino, fundusze inwestycyjne). Kompleksowo obsługujemy klientów indywidualnych i korporacyjnych ze wszystkich branż. Od lat obserwujemy jak powstają i szybko upadają multiagencje sprzedające wyłącznie ubezpieczenia OC komunikacyjne (głównie tanie OC).

Profesjonalne doradztwo w szerokim zakresie wymaga ogromnej wiedzy i skutecznych narzędzi wspierających. Staramy się dostarczyć jedno i drugie. Organizujmy systematycznie szkolenia zarówno dla agentów stawiających pierwsze kroki w branży jak i specjalistyczne wykłady dotyczące planowania spadkowego i sukcesji w przedsiębiorstwach oraz warsztaty dotyczące matematyki finansowej w oparciu kalkulator finansowy. Współpracując z Andiw możesz liczyć także na indywidualne konsultacje i merytoryczną pomoc ekspertów przy sprządządzaniu oferty.

Z każdym z dystrybutorów dążymy do wypracowania długoterminowych, partnerskich relacji. Dlatego w firma nie narzuca wymogów ilościowych, koniecznych do utrzymania umowy. Sam możesz zdecydować jakie ubezpieczenia i w jakiej ilości będziesz sprzedawał. Pozostawimy także wybór co do formy prawnej współpracy (działalność gospodarcza czy umowa zlecenie).

Do kogo kierujemy Naszą propozycję współpracy?

 

Nie proponujemy pracy etatowej, ale sprawdzony model prowadzenia interesu. Jesteśmy otwarci na osoby, które chcą są dopiero uzyskać uprawnienia agenta ubezpieczeniowego i rozpocząć karierę, jak i właścicieli multiagencji, którzy chcą poszerzyć ofertę o dodatkowe Towarzystwa Ubezpieczeniowe czy produkty. Dajemy nie tylko możliwość wyboru spośród tysięcy programów, ale także dostęp do know-how wykorzystywanego z powodzeniem przez setki współpracowników. Z dumą obserwujemy jak pozyskani z rynku agenci, którzy wcześniej ograniczali się do reaktywnej sprzedaży najprostszych produktów, z Naszą pomocą proponując stałym klientom ubezpieczenia na życie bądź inwestycje zwielokrotnili swoje przychody. Do współpracy zapraszamy także menagerów i liderów struktur, którzy chcą czerpać nadprowizję ze sprzedaży doradców z grupy.

 

ANDIW Sp.z o.o.
Ubezpieczenia Emerytury Inwestycje
ul. Piastowska 2/1a
59-220 Legnica
wspolpracaubezpieczenia@andiw.pl
604 531 137
www.andiw.pl